Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se: Aktuality
Starší příspěvky:123456789101112131415161718

23.3.2019

Závodní sezóna se blíží ke konci, a tak některé děti vyhledávají každou možnost si zazávodit. Navíc tento závod je pořádá den před JMLP, a to na stejném kopci kde se finálový závod pojede - tedy dobrá možnost si osahat kopec a nasát zde závodní atmosféru. 

No a naši lyžaři se tu ukazali v dobré formě - zejména ti nejmladší. Tonička Pantůčková a Emča Lišková obsadily 2.místa, Roman Sobotka byl 3., a to v konkurenci 17 startujících - parádni výsledky. 

Výsledky závodu zde. 

(RANK)

16.-17.3.2019

V závěru sezóny se vydáváme na další závody ÚKZ do Beskyd, kde se pokusíme vylepšit si body. Vzhledem k tomu, že na tento vikend je naplánováno ještě několik dalších závodů,  tak na tyto vrcholné žákovské závody jedou jen Tobiáš a Ondra. A oběma se podařilo zajet super výsledek. 

Oproti původnímu rozpisu, kdy se měl jet jeden slalom a jeden obřák, se vzhledem k plusovým teplotám jedou dva slalomy. Kluci si to hezky rozdělili :-), v sobotu zajel super výsledek Tobi, kdy skončil na 7. místě ve starších žácích. V neděli riskoval a nedojel první kolo. Naopak sobotní závod se moc nepodařil Ondrovi, ale v nedělním závodu si vyjel své nejlepší body!

Škoda, že sezóna už končí, stoupající výkonnost v jejím závěru byla slibná.

Výsledky zde.

(RANK)

9.3.2019

V sobotu se uskutečnil předposlední závod JMLP, a to v Olešnici na Moravě. I když teploty byly vysoké, pista vydržela ve skvělém stavu až do posledního závodníka a počasí celkem taky, rozpršelo se naštěstí až těsně po závodě.

Tentokrát byla nejúspěšnější kategorie přípravka kluci, kde jsme obsadili hned čtyři místa z prvních pěti – 1. Berťas, 3. Rameš, 4. Oli a na skvělém 5.místě byl Kuba Svoboda, kterému patří velká pochvala :).

Na 1.místě se dále umístila Ema Lišková,  po super jízdě taky Áďa a ze starších Tobiáš a Val.

Vyhlašováné byly i další děti : Tonča a Venca ( 2.místo), Terka (6.místo),  Kuba Toman (4.místo) a Ondra (5.místo).

V průběžném pořadí máme téměř v každé kategorii někoho na stupních vítězů nebo v boji o stupně, takže pevně věříme, že ve finálovém závodě v Petříkově si všichni podrží nebo ještě zlepší svoje celkové umístění.

(BM)

2.3.2019

Ti odvážnější, kterým jen závod v pátek nestačil, se vydali na Karolinku na prestižní Madeja Cup. Z cenných kovů jsme tentokrát v obrovské konkurenci dětí z celé republiky brali jen jeden, ale zato ten nejvyšší. Postarala se o to Tonička Pantůčková, která si dojela pro zlato a bojuje tak o nejvyšší příčky i v celkovém hodnocení přípravky dívek. V druhém závodě skončila 5.

Berťa Bednář, který má také výborně rozjetý boj o celkové pořadí, bral jedno 5. a jedno 6.místo, skvěle zajely i další holky v přípravce: Emička Rosi 14. a 16., Terka Vřešťálová 17. a 18., Vili Hrdová 2x 22.místo. V předžácích skončil na 8.místě Venca Pantůček, po velmi slibné jízdě druhého závodu bohužel chyboval před cílem a dojel 13. 

Všichni tak byli se závodem, kde nabrali mnohé cenné zkušenosti, nakonec spokojeni.

Madeja bude mít svůj finálový závod 16.3. na Bílé. 

(DK)

1.3.2019

V pátek jsme absolovali finále poháru Vysočiny na našem dobře známém Harusově kopci. Děti se nezalekly těžších podmínek jarního sněhu a dojely si pro skvělá umístění v rámci pohárového závodu i celkového hodnocení. Velký dík patří pořadatelům z Nového Města za parádně udržovanou trať až do vyšších kategorií.

V rámci myšáků si pro 2.místa dojeli naše nejmenší naděje Mates Přibyl a Emička Lišková, oba dva však vyhráli celkové pořadí kategorie myšáků!

V tradičně obrovské konkurenci mezi přípravkou si mezi dívkami dojela pro zlato Tonička Pantůčková, která se i přesto, že jela jen jeden zimní závod poháru, dostala na 4.místo celkového hodnocení. Stříbro bral mezi kluky Berťa Bednář (i celkové 2.místo) a bronzu dosáhl ve skvělé formě jezdící Rameš Sobotka! Skvělých výsledků dosáhli také: Áďa Přibylová (6.místo a celkově taktéž 6.), Oli Polák (5.místo  a celkově 7.), Terka Vřešťálová (9. a celkově 13.místo), Emička Rosi (10. a celkově 16.místo), Vili Hrdová (16. a celkově 33.místo), Kuba Svoboda (7. a celkově 29.místo), Daník Švarc (17., a celkově 28.), oba kluci na první sezonu skvělý výsledek. 

V předžačkách si pro 7.místo (a celkově 16.) výbornou jízdou dojela Elča Sobotková a předžácích Venca Pantůček skončil na 2.místě a celkově na desátém.

V mladších žácích dojel 5. Kuba Toman, a celkově obsadil skvělé 3.místo, v OPEN zvítězila Val Steinhauserová, celkově se umístila v poháru na 4.místě.

Všem patří velká gratulace! 

(DK)

2.-4.3.2019

O víkendu se žáci ve složení Tobiáš, Kačka a Ondra zúčastnili nejvyšších žákovských závodů, RKZ, na Bílé v srdci Beskyd, když se na poslední chvíli podařilo všem třem kvalifikovat na téměř všechny závody. Zavodů se zúčastnili ti nejlepší žáci v ČR, takže konkurence byla skutečně velká.

V sobotu se jel obřák, který patřil mezi ty delší, co děti jezdí -  vítěz měl přes 50 vteřin v každém kole a Tobi i Kačka tahali nohy v cíli   pěkně za sebou (Ondra se bohužel do tohto závodu nedostal). Pro Kačku to byl první RKZ a tak jela trochu opatrněji,  bohužel však nedojela 2.kolo, zatímco Tobi obsadil 35.místo.

V neděli následoval slalom, kde pro změnu Tobimu štěstí nepřálo a vypla mu lyže asi v 5.bráně :(. Kačka obsadila 33.místo a Ondra 35.místo. V pondělí se kvůli vysokým teplotám zrušil závod v SG, všichni však absolvovali prohlídku a zjistili, že SuperG je v pohodě a příští sezónu si určitě nějaké to SG vyzkouší :). Po zrušeném závodě všichni ještě lehce potrénovali na místním kopci a poté jsme vydali zpět směr Brno.

(BM)

23.-24.2.2019

Po kvalitním tréninku na jarních prázdninách se v žákovském oddílu pokusíme vylepšit si body - zejména když žákovské Mistrovství ČR je za dveřmi a rádi bychom se tam kvalifikovali. Závody jsou pořádány v Karlově pod Pradědem, na kopci Klobouk. Tuto sjezdovku máme radi, tentokrát je dost ledová, ale zase zajišťuje férové podmínky pro celé startovní pole. V sobotu byl na programu slalom, v neděli obřák. 

Nejvíce se víkend povedl Tobiáši Kezniklovi - zlepšil si body jak v SL tak i v GS (ve slalomu se zlepšil skoro o 20b., obsadil 13.misto, v GS skončil 14tý), navíc oba dny byl těsně pod stupni vítězů v Jihomoravském přeboru - což byl vložený závod - skončil dvakrát čtvrtý. Kačka Coufalová zajela velmi slušně nedělní obřák, kdy ve velké konkurenci skončila 18. Na stejném místě skončil i Ondra Polák ve slalomu, kdy zejména druhé kolo zajel super. 

Tak snad nám tyto výsledky pomůžou v žákovském žebříčku poskočit o nějaké to místo výše. Výsledky závodů zde.

(RANK)

17.2.2019

Po návratu z jarních prázdnin, kde jsme pořádně potrénovali, pokračujeme v závodním programu. Většina dětí z oddílu jela do Němčiček kde pokračuje JMLP, avšak děti s ambicemi na umístění v celkovém pořadí Poháru Vysočiny se účastní závodu v Hlinsku. Místní kopec je opravdu pěkný a máme to zde rádi, ale nejde v nabitém závodním programu zvládnout vše. Z našeho oddílu startovali pouze tři závodníci - Emička Lišková skončila na 2.místě, Berťas Bednář na 3., a Mates Přibyl na 4.místě. Super výsledky. 

Výsledky závodu zde. 

(RANK)

17.2.2019

V neděli jsme se zúčastnili druhého závodu JMLP na sněhu, tradičně na konci jarních prázdnin v Nemčičkách. Závodu se zúčastnila většina dětí z oddílu, pár členů si zazávodilo na LPV v Hlinsku. I když byly teploty vysoké, 10 stupňů, sníh držel  a sjezdovka byla v super stavu na závod J

V kategorii myšáci nám chybělo zastoupení (závodili v Hlinsku). Nejlepší výsledky jsme obsadili v kategorii přípravka dívky, kde jsme z prvním 5 míst obsadili hned čtyři – 1. Tonča, 2. Áďa, 4. Ema a 5. Terka. Ve stejné kategorii v klucích jsme taky měli 2 místa na stupních vítězů – 2. byl Oli a 3. Rameš. Ve starších kategoriích se dětem povedla hned tři první místa – Václav, Kačka a Ondra. Na stupních byli také další – 2.místo obsadil Tobiáš a pro 3.místo si dojeli Kuba Toman, Valentina a Dominik.

4x první místo, 3x druhé místo a 4x třetí místo, takže určitě se jedná o podařený závod. Snad tyto výsledky ještě vylepšíme na dalším závodě JMLP v březnu.

(BM)

16.2.2019

Dřívější odjezd Berti z jarních prázdnin v Sella Nevei se vyplatil. Jako jediný zástupce Ski klubu Junior Brno jel reprezentovat náš oddíl na Madeja cup a reprezentoval ho na výbornou. V konkurenci 29 závodníků ve své kategorii se postavil 2x na bednu J. V prvním závodě obsadil místo 1., v druhém závodě místo 2. Myslím, že krásnější dárek ke svým 10.narozeninám si nemohl přát. Berťo, obrovská gratulace a jen tak dál!

(JP)

https://www.skiklubjuniorbrno.cz/modul/clanek_plus/soubory/167/detail/original/IMG_9536.pt0l.JPG

Starší příspěvky:123456789101112131415161718
letní soustředění Cikháj
24.08.2022 / 30.08.2022

kondiční tréninky žáků budou následovně:

ČTVRTEK 16.30-18.00 v areálu VUT Pod Palackého vrchem

NEDĚLE začátek cca 17.30- 19.00, místo dle domluvy

kondiční tréninky myšáků budou následovně:

ČTVRTEK 16.30-18.00 na VUT (Palačáku).

NEDĚLE na VUT -Začátek v 17hodin, konec v 18:30, tyto tréninky se konají tehdy, jsou-li vypsány v sekci "kalendář akcí" a je potřeba se přihlásit na webovkách nejpozději v pátek večer. 

katalogy jsou v sekci dokumenty, případně zde

cenníky byli zaslány mailem

DEADLINY:

31.3. na všechny produkty

aktuálni stav je v sekci výsledky (2018/2019)
kontakt

SKI KLUB JUNIOR BRNO z.s.
Palackého třída 186, 61200 Brno
http://www.skiklubjuniorbrno.cz/
IČO: 64331270
předseda

Roman Keznikl tel: 777 069 069
E-mail: rk@rkak.cz