Nacházíte se: www.skiklubjuniorbrno.cz

Volně čerpáno z Wikipedie.

Slouží pro samotnou funkčnost webu. Může jít například o evidenci toho, jaký světový jazyk preferujete a nebo informace o přihlašování.

Informace o nastaveníkonkrétního prohlížeče naleznete na těchto uvedených adresách:

Chrome:support.google.com

Opera:help.opera.com

Firefox:support.mozilla.org

MSIE:windows.microsoft.com

Safari:support.apple.com

Informace o monitorování Vaši online aktivity

Nedělní trénink VUT myšáci
28.04.2019 / 28.04.2019