Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se: Výsledky Sezóna 2018/19
Místo Výsledky
Suchý slalom, Kohoutovice, 6.10.2018 výsledky
Suchý slalom, Předklášteří, 13.10.2018 výsledky
Přespolní běh, Kraví hora, 20.10.2018 výsledky
Hrubá Voda, 27.1.2019 výsledky
Nemčičky, 17.2.2019 výsledky
Olešnice, 9.3.2019 výsledky
Petříkovov, 24.3.2019 výsledky

celkové výsledky zde 

Místo Myšáci- předžáci Žáci- dospělí
Běh Matyáše Žďárskeho, 8.9.2018 výsledky výsledky
Suchý slalom Kožichovice, 8.9.2018 výsledky výsledky
Suchý slalom Hlinsko, 16.9.2018 výsledky výsledky
Běh města Pelhřimov, 6.10.2018 výsledky výsledky
Suchý slalom VelMez, 7.10.2018 výsledky výsledky
Šacberk, 18.1.2019 výsledky výsledky
Hlinsko, 17.2.2019 výsledky výsledky
Velké Meziřičí 1.závod, 24.2.2019 výsledky výsledky
Velké Meziřičí 2.závod, 24.2.2019 výsledky výsledky
finále Nové Město n. Moravě, 1.3.2019 výsledky výsledky

celkové výsledky LPV (myšáci - přípravka) zde 

celkové výsledky APV (žáci - dospělí) zde

Místo Výsledky
Červená Voda, 6.1.2019 výsledky
České Petrovice, 20.1.2019 výsledky
Čenkovice, 31.1.2019 výsledky
Dolní Morava, 3.2.2019 výsledky
Deštné, 24.2.2019 výsledky
Říčky, 17.3.2019 výsledky

celkové výsledky zde 

Místo Ženy Muži
NJR Kouty SL, 5.1.2018 výsledky výsledky
NJR Kouty GS, 6.1.2018 výsledky výsledky
FIS Albrechtice GS, 11.1.2019 výsledky  
FIS Albrechtice SL, 12.1.2019 výsledky  
CIT Mísečky SL, 23.2.2019 výsledky  
CIT Mísečky SL, 24.2.2019 výsledky  
FIS Kouty SL, 11.3.2019 výsledky  
FIS Kouty GS, 12.3.2019 výsledky  
Místo Žákyně Žáci
UKZ Kouty SL, 15.12.2018 - výsledky
UKZ Kouty SL, 16.12.2018 výsledky výsledky
UKZ Kouty GS, 17.12.2018 výsledky výsledky
UKZ Karolínka SL, 12.1.2019 výsledky výsledky
UKZ Karolínka GS, 13.1.2019 výsledky výsledky
UKZ a VZ Lipno GS, 9.2.2019 výsledky výsledky
UKZ a VZ Lipno SL, 10.2.2019 výsledky výsledky
UKZ Karlov SL, 23.2.2019 výsledky výsledky
UKZ Karlov GS, 24.2.2019 výsledky výsledky
RKZ Bílá GS, 2.3.2019 výsledky výsledky
RKZ Bílá SL, 3.3.2019 výsledky výsledky
UKZ Kyčerka SL, 16.3.2019   výsledky
UKZ Kyčerka SL, 17.3.2019   výsledky
Místo Přípravka D Přípravka K Předžáci D Předžáci K
Annaberg, 5.1.2019 výsledky výsledky   výsledky
Annaberg 2.závod, 5.1.2019 výsledky      
Kouty, 19.1.2019 výsledky      
Kouty 2.závod, 19.1.2019 výsledky      
Dolní Morava, 2.2.2019 výsledky výsledky výsledky výsledky
Mosty u Jablunkova 1.závod, 16.2.2019   výsledky    
Mosty u Jablunkova 2.závod, 16.2.2019   výsledky    
Karolínka 1.závod, 2.3.2019 výsledky výsledky   výsledky
Karolínka 2.závod, 2.3.2019 výsledky výsledky   výsledky
Bíla 1.závod, 16.3.2019 výsledky výsledky výsledky výsledky
Bíla 2.závod, 16.3.2019 výsledky výsledky výsledky výsledky

celkové výsledky zde 

Vánoční rychlebák, Petříkov, 29.12.2018 - výsledky

Rychlebský pohár Františkov, 26.1.2019 - výsledky

Rychlebský pohár  Petříkov, 9.2.2019 - výsledky

Předorličák Deštné, 23.2.2019 - výsledky

Přebor škol JMK, 14.3.2019 - výsledky

Rychlebský pohár Petříkov, 23.3.2019 - výsledky

Kidscup skicross, 30.3.2019 U8 - U10 - výsledky, U11 - U14 - výsledky

Kidscup obrovský slalom, U8 - U10 - výsledky, U11 - U14 - výsledky

aktuálni stav k 30.1.2019 najdete zde.

Letní oddílový přebor v duatlonu, 30.8.2018:

Žáci holky (roč. 2002-2007):

1. Valentina Steinhauserová, 2. Katka Coufalová, 3. Elen Sobotková

Žáci kluci (roč. 2002-2007):

1. Václav Pantůček, 2. Tobiáš Keznikl, 3. Jakub Toman

Přípravka a myšáci dívky:

1. Antonie Pantůčková, 2. Ema Rosi, 3. Viola Hrdová

Přípravka a myšáci kluci:

1. Matyáš Toman, 2. Oliver Polák, 3. Matyáš Přibyl

Čtvrteční trénink VUT myšáci
23.05.2019 / 23.05.2019
Nedělní trénink VUT myšáci
26.05.2019 / 26.05.2019
Čtvrteční trénink VUT myšáci
30.05.2019 / 30.05.2019
letní soustředění
26.08.2019 / 30.08.2019

kondiční tréninky žáků budou následovně:

ČTVRTEK 16.00 v Golds Gymu Řečkovicích

nedělní tréninky jsou z důvodu závodní sezóny zrušené, kdyby byla nejaká změna, tak dáme vědět.

Výjezdy myšáků budou probíhat každou středu až do odvolání společně s výjezdy žáků. První výjezd 16.1. 2019. Budeme jezdit buď do Nového města na Moravě, nebo do Hodonína u Kunštátu, místo bude určeno vždy podle sněhových podmínek a možnosti tréninku v branách v emailu nejpozději ve středu ráno jedním z trenérů- Dominik,Tomáš, Petra. Začátek tréninku bude kolem 17 hodiny.

NA TRÉNINKY JE .NUTNÉ PŘIHLÁSIT DĚTI VŽDY DO PONDĚLÍ, DO 20HODIN, aby se trenéři mezi sebou mohli domluvit, kdo pojede.

 

kondiční tréninky myšáků budou následovně:

ČTVRTEK 16.30 v telocničně na špici v Řečkovicích, konec v 17:30

NEDĚLE v telocvičně-Začátek v 17hodin, konec v 18:30, tyto tréninky se konají tehdy, jsou-li vypsány v sekci "kalendář akcí" a je potřeba se přihlásit na webovkách nejpozději v pátek večer. 

katalogy jsou v sekci dokumenty

cenníky byli zaslány mailem

DEADLINY:

5.3. helmy brýle, 8.3 lyžáky a 20.3. ostatní zboží

aktuálni stav je v sekci výsledky (2018/2019)
kontakt

SKI KLUB JUNIOR BRNO z.s.
Palackého třída 186, 61200 Brno
http://www.skiklubjuniorbrno.cz/
IČO: 64331270
předseda

Roman Keznikl tel: 777 069 069
E-mail: rk@rkak.cz