O víkendu 17.-18.2. byli naši závodníci "rozlezlí" po všech koutech Česka. David Hrbáč s Kubou Zítkou se zúčastnili RKZ v Albrechticích v Jizerských horách, kde se Kuba ve slalomu umístil na super 6.místě a v obřáku na 8.místě, Davidovi se dařilo zejména v obřáku, kde obsadil hezké 11.místo. Vyřazovací závod se našim klukům moc nepodařil, ale tuto disciplínu nemáme natrénovanou, takže se není moc co divit. Přesto klukům patří velký dík za vzornou reprezentaci klubu.  Více z výsledku RKZ tady.

Dominik Keznikl soutěžil na mezinárodních závodech UNI na Bílé které byly zároveň i Mistrovství České republiky juniorů, ale bohužel v náročné trati a sve velké konkurencí nedokončil oba víkndové závody, když zejména sobotní GS měl dobře rozjetý a vypadl jen pár bran před cílem druhého kola - škoda.  Výsledky zde.

Valentina v neděli jako jediná reprezentovala náš oddíl na POH v Českých Petrovicích, kde stála na bedně na 3.místě. Podrobnější výsledky zde.