16.-17.3.2019

V závěru sezóny se vydáváme na další závody ÚKZ do Beskyd, kde se pokusíme vylepšit si body. Vzhledem k tomu, že na tento vikend je naplánováno ještě několik dalších závodů,  tak na tyto vrcholné žákovské závody jedou jen Tobiáš a Ondra. A oběma se podařilo zajet super výsledek.

Oproti původnímu rozpisu, kdy se měl jet jeden slalom a jeden obřák, se vzhledem k plusovým teplotám jedou dva slalomy. Kluci si to hezky rozdělili :-), v sobotu zajel super výsledek Tobi, kdy skončil na 7. místě ve starších žácích. V neděli riskoval a nedojel první kolo. Naopak sobotní závod se moc nepodařil Ondrovi, ale v nedělním závodu si vyjel své nejlepší body!

Škoda, že sezóna už končí, stoupající výkonnost v jejím závěru byla slibná.

Výsledky zde.

Nedělní trénink VUT myšáci