Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Zpět do kategorie: Aktuality

12.-13.1.2019

Tento vikend se žáci poprali o body na UKZ v Karolince, které byly současně vypsány jako Mistrovství Moravy. Závodů se źučastnili Tobiáš Keznikl, Kačka Coufalová, Ondra Polák a Kuba Toman. V Beskydech nás přivítalo tolik sněhu, jak už tu i dle vyjádření místních pamětníků, už dlouho nebylo. V sobotu byl na programu slalom, v nedeli obřák. Nástrahy místního velmi zajímavého kopce žáci zvladli, i když zatím v branách toho letos nemáme moc natrénováno. No a o víkendu se oddíl rozrostl o nového člena - odskočil jsem si k porodu třetího synka Maxe :-), tudíž sobotní slalom musely děti zvládnout bez trenérského dozoru, který však svým nadšením mistrně zvládla Iri  Tomanová, za což si zaslouží velké DÍKY. 

V obou závodech si nejlepší body vyjel Tobiáš, také Kačka v nabité konkurenci zajela velmi slušně. Kuba který na UKZ letos začíná se v bodové listině také posouvá dopředu. Výsledky zavodů zde

(RANK)

 

Nedělní trénink VUT myšáci
28.04.2019 / 28.04.2019

kondiční tréninky žáků budou následovně:

ČTVRTEK 16.00 v Golds Gymu Řečkovicích

nedělní tréninky jsou z důvodu závodní sezóny zrušené, kdyby byla nejaká změna, tak dáme vědět.

Výjezdy myšáků budou probíhat každou středu až do odvolání společně s výjezdy žáků. První výjezd 16.1. 2019. Budeme jezdit buď do Nového města na Moravě, nebo do Hodonína u Kunštátu, místo bude určeno vždy podle sněhových podmínek a možnosti tréninku v branách v emailu nejpozději ve středu ráno jedním z trenérů- Dominik,Tomáš, Petra. Začátek tréninku bude kolem 17 hodiny.

NA TRÉNINKY JE .NUTNÉ PŘIHLÁSIT DĚTI VŽDY DO PONDĚLÍ, DO 20HODIN, aby se trenéři mezi sebou mohli domluvit, kdo pojede.

 

kondiční tréninky myšáků budou následovně:

ČTVRTEK 16.30 v telocničně na špici v Řečkovicích, konec v 17:30

NEDĚLE v telocvičně-Začátek v 17hodin, konec v 18:30, tyto tréninky se konají tehdy, jsou-li vypsány v sekci "kalendář akcí" a je potřeba se přihlásit na webovkách nejpozději v pátek večer. 

katalogy jsou v sekci dokumenty

cenníky byli zaslány mailem

DEADLINY:

5.3. helmy brýle, 8.3 lyžáky a 20.3. ostatní zboží

aktuálni stav je v sekci výsledky (2018/2019)
kontakt

SKI KLUB JUNIOR BRNO z.s.
Palackého třída 186, 61200 Brno
http://www.skiklubjuniorbrno.cz/
IČO: 64331270
předseda

Roman Keznikl tel: 777 069 069
E-mail: rk@rkak.cz