2.-4.3.2019

O víkendu se žáci ve složení Tobiáš, Kačka a Ondra zúčastnili nejvyšších žákovských závodů, RKZ, na Bílé v srdci Beskyd, když se na poslední chvíli podařilo všem třem kvalifikovat na téměř všechny závody. Zavodů se zúčastnili ti nejlepší žáci v ČR, takže konkurence byla skutečně velká.

V sobotu se jel obřák, který patřil mezi ty delší, co děti jezdí -  vítěz měl přes 50 vteřin v každém kole a Tobi i Kačka tahali nohy v cíli   pěkně za sebou (Ondra se bohužel do tohto závodu nedostal). Pro Kačku to byl první RKZ a tak jela trochu opatrněji,  bohužel však nedojela 2.kolo, zatímco Tobi obsadil 35.místo.

V neděli následoval slalom, kde pro změnu Tobimu štěstí nepřálo a vypla mu lyže asi v 5.bráně :(. Kačka obsadila 33.místo a Ondra 35.místo. V pondělí se kvůli vysokým teplotám zrušil závod v SG, všichni však absolvovali prohlídku a zjistili, že SuperG je v pohodě a příští sezónu si určitě nějaké to SG vyzkouší :). Po zrušeném závodě všichni ještě lehce potrénovali na místním kopci a poté jsme vydali zpět směr Brno.