Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Zpět do kategorie: Aktuality

18-22.12.2018

Již poněkolikáté jsme si zpříjemnili předvánoční atmosféru soustředěním v Zauchensee, kde už začala skutečná zima. Letos jsme trefili zrovna termín, kdy se v Zauchensee nacházela i světová, resp. evropská sjezdová špička a konaly se tu závody Evropského poháru ve sjezdu a SG. Bylo super vidět jak jezdí a jak se připravují ti nejlepší, na druhou stranou nám to bohužel znemožnilo trénovat v branách a tak jsme trénovali volné jízdy a vylepšovali techniku – lyžařských cviků nikdy není dost a vždy je co zlepšovat :).

Žákovský oddíl využil volných svahů též k nácviku SG, když počátkem ledna jsou vypsané na tuto disciplínu UKZety. No a značný pokrok žáci udělali ve slalomové technice. Také starší myšáci se chystali pod vedením Dominika a Petra na blížící se závody a procvičovali obřákové oblouky a ti nejmenší, kteří trénovali s Tomášem, se nám parádně rozjezdili :-).

Tak rychle domů oslavit Vánoce a Silvestra, další soustředění se nám blíží - no a kde jinde než opět v naší druhé domovině - Zauchensee :-).

(BM+RANK)

letní soustředění
26.08.2019 / 30.08.2019

kondiční tréninky žáků budou následovně:

ČTVRTEK 16.00 v Golds Gymu Řečkovicích

nedělní tréninky jsou z důvodu závodní sezóny zrušené, kdyby byla nejaká změna, tak dáme vědět.

Výjezdy myšáků budou probíhat každou středu až do odvolání společně s výjezdy žáků. První výjezd 16.1. 2019. Budeme jezdit buď do Nového města na Moravě, nebo do Hodonína u Kunštátu, místo bude určeno vždy podle sněhových podmínek a možnosti tréninku v branách v emailu nejpozději ve středu ráno jedním z trenérů- Dominik,Tomáš, Petra. Začátek tréninku bude kolem 17 hodiny.

NA TRÉNINKY JE .NUTNÉ PŘIHLÁSIT DĚTI VŽDY DO PONDĚLÍ, DO 20HODIN, aby se trenéři mezi sebou mohli domluvit, kdo pojede.

 

kondiční tréninky myšáků budou následovně:

ČTVRTEK 16.30 v telocničně na špici v Řečkovicích, konec v 17:30

NEDĚLE v telocvičně-Začátek v 17hodin, konec v 18:30, tyto tréninky se konají tehdy, jsou-li vypsány v sekci "kalendář akcí" a je potřeba se přihlásit na webovkách nejpozději v pátek večer. 

katalogy jsou v sekci dokumenty

cenníky byli zaslány mailem

DEADLINY:

5.3. helmy brýle, 8.3 lyžáky a 20.3. ostatní zboží

aktuálni stav je v sekci výsledky (2018/2019)
kontakt

SKI KLUB JUNIOR BRNO z.s.
Palackého třída 186, 61200 Brno
http://www.skiklubjuniorbrno.cz/
IČO: 64331270
předseda

Roman Keznikl tel: 777 069 069
E-mail: rk@rkak.cz