Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Zpět do kategorie: Aktuality

16-22.12.2023

Před Vánocemi jsme se již tradičně vydali na soustředění do Rakousku, letos jsme vynechali ledovcové soustředění a strávili 6 nocí na Reiteralmu. Počasí nám vyšlo na jedničku a tréninkové podmínky taktéž.

Žáci a junioři se nejprve rozjezdili na volno pár dnů, aby různými cviky vylepšili svoji techniku. V druhé půlce soustředění se snažili předvést svoji techniku v branách – jak ve slalomu, tak v obřím slalomu.

Myšáci měli jak každý rok na začátku sezony opatrný start (děti toho přes léto hodně zapomenou a ze začátku se bojí). Po pár dnech už však jezdily téměř jak minulý rok a všechny to moc bavilo. Dvakrát si vyzkoušely i trénink v branách a změřily si svoje schopnosti v malém závodě.

Abychom nadýchali adventní atmosféru, tak jedno odpoledne jsme jeli na Hofalm u Filzmoosu, kde byly vánoční trhy, krampusové a vánoční atmosféra – moc hezké, všem doporučujeme .

Poslední den nám bohužel nevyšel, sněžilo, foukala a jezdili jen dva vleky. I tak to ale bylo super soustředění, kde byl vidět velký pokrok u dětí. Po Novém roce se se staršími opět uvidíme na Reiteralmu.

(BM)

kondiční tréninky žáků budou následovně:

ČTVRTEK 16.30-18.00 v areálu VUT Pod Palackého vrchem

NEDĚLE začátek cca 17.30- 19.00, místo dle domluvy

kondiční tréninky myšáků budou následovně:

ČTVRTEK 16.30-18.00 na VUT (Palačáku).

NEDĚLE na VUT -Začátek v 17hodin, konec v 18:30, tyto tréninky se konají tehdy, jsou-li vypsány v sekci "kalendář akcí" a je potřeba se přihlásit na webovkách nejpozději v pátek večer. 

katalogy jsou v sekci dokumenty, případně zde

cenníky byli zaslány mailem

DEADLINY:

31.3. na všechny produkty

aktuálni stav je v sekci výsledky (2018/2019)
kontakt

SKI KLUB JUNIOR BRNO z.s.
Palackého třída 186, 61200 Brno
http://www.skiklubjuniorbrno.cz/
IČO: 64331270
předseda

Roman Keznikl tel: 777 069 069
E-mail: rk@rkak.cz