7.3.2018

Ve středu se děti rozhodli si zpříjemnit den lyžováním a závoděním místo seděním ve škole a reprezentovat školu na Přeboru škol JMK. Konkurence byla silná a byli tady členové všech klubů v Jihomoravském kraji.

V mladších kategoriích, kde byla konkurence skutečně velká, jsme sice neobsadili stupně vítězů, ale i tak zajeli slušné výsledky- 6. Místo Terka Vřeštálová a Albert Bednář, 7. Místo Vili Hrdová a 9.místo Oliver Polák.

Ve starších ročnících už byla konkurence o trochu menší, ale to vůbec neznehodnocuje super výsledky- 3.místo David Muzikář, 4.místo Tobiáš Keznikl a 7.místo Ondra Polák.

V kategoriích středních škole jsme vyhráli tři ze čtyř kategorií- Valentina, David H a Dominik, co je skvělé.

Valentina, coby „nová Ester“ , zvítězila i na snowboardu ve své kategorii a taky s nejlepším časem na snowboardu. David Hrbáč zase přispěl  k vítězství GYRECu v kategorii středních škol.

Podrobnější výsledky zde a samozřejmě všem gratulace za úspěšnou reprezentaci škol.

Letní soustředění
27.08.2018 / 31.08.2018
bude na VUT, 16.00- 17.20, sebou tenisky. PŘIĎTE NA ČAS!!!

Od 5.4. 2018 kondiční tréninky podle počasí venku nebo v tělocvičně u pana Přibyla! Informace o konání tréninku se dozvíte vždy dopředu mailem.

Středeční výjezdy nám tímto končí!

aktuálni stav je v sekci výsledky (2017/2018)