2.-5.2.2017

Tak máme za sebou další soustředění, které se uskutečnilo v prodlouženém víkendu o pololetních prázdninách a které jsme spojili s účastí ve dvou závodech Poháru Orlických hor. Ve čtvrtek odpoledne jsme vyrazili do Čenkovic, kde byl na programu večerní závod zařazený do seriálu POH. Místní počasí nás ničím nepřekvapilo - mlha jak v Londýně :-(, ale máme to tu rádi a tohoto závodu se účastníme pravidelně. Na bednu nám to tentokrát nevyšlo, ale umístění do 6. místa, které se vyhlašují jsme "dali" ( David Hrbáč 5.místo, Lea Bělehrádková 6.místo). Z mladších zaslouží pochvalu Kuba Toman, který v nabité konkurenci předžáků dojel 21. Výsledky závodu naleznete zde.

Po skončení závodu jsme se přesunuli na obvyklé místo kde o pololetkách trénujeme - k Bankům do Štědrákovy Lhoty, kde nám Ivan Bank ( táta od Ondry Banka), již asi 5 sezón vždy připraví perfektní tréninkové podmínky za což mu velké DÍKY :-). Tentokrát se k nám přidalo i pár lyžařů z jiných oddílů (už téměř "naši" kluci Zítkovi a další) a tak v branách i mimo nich trénovalo více jak 20 dětí. No a v sobotu pozdě odpoledne další přesun - tentokrát na Dolní Moravu.

V neděli na "déemku" nás čekal další závod POH. Mlha, plusové teploty - k závodnímu ideálu daleko, ale jdeme se poprát o dobré výsledky v konkurenci asi dalších 300 závodníků :-). Komu se vedlo nejlépe? Davidové Muzikář (velká pochvala) a Hrbáč obsadili shodně 4.místa, do "desítky" to zvládli ještě Lea Bělehrádková (6.), Dorian Keršner (8.) a Tobiáš Keznikl (9.). Z mladšich kategorií si nejlépe vedl Vašík Pantůček, který obsadil  22.místo v učasti 49 závodníků- super! Koho zajímají další výsledky tak je možné je zhlédnout tady.