(28.4-2.5.2018)

Po dlouhé sezóně se největší nadšenci oddílu rozhodli jet se ještě vylyžovat na konci sezóny na rakouský ledovec Kaprun a užít si super podmínky na lyžování.

Zatím co první část dne jsme vždy trénovali volné jízdy ve vysokých nadmořských výškách a v teplém oblečení, odpoledne jsme si vždy zpestřili nějakým sportem, fotbalem, bruslemi v Zell am See nebo běháním po Piesendorfu, v krátkém rukávů a v 20 stupních.

Počasí nám skutečně přálo, jen škoda, že na ledovci nebyli trochu „zimnější“ podmínky.

Věříme, že děti se toto soustředění hodně užily i díky pestrému programu, které nám umožnil delší sluneční svit a také si zkrátily pauzu bez lyžování mezi sezonámi.

Letní soustředění
27.08.2018 / 31.08.2018

Ve ctvrtek trenink zaku nebude. Vsem prejeme hezky prazdniny.

Od 5.4. 2018 kondiční tréninky podle počasí venku nebo v tělocvičně u pana Přibyla! Informace o konání tréninku se dozvíte vždy dopředu mailem.

Středeční výjezdy nám tímto končí!

aktuálni stav je v sekci výsledky (2017/2018)