4.2.2018

V den odjezdu na treninkové soustředění na jarni prazdniny je na programu další závod  Poharu Orlických hor - tentokrát na super sjezdovce na "de em ku". Váháme zda před odjezdem do St. Johanu si máme  "odskočit" ještě dalších vice nez 250 km druhým směrem, ale nakonec touha závodit vítězí. Závodu se účastní jen 4 žáci, ale zajíždí super - vezeme do Brna 2 vítězství v nejstarších kategoriích, mezi klukama vítězí David Hrbáč a mezi holkama Val Steinhauserová - velká gratulace!!! No a v Brně se jen převlečeme, sbalíme pár zavazadel a hurá dalších 500 km do Skiamadé. Ráno jsme vstávali v 6 hod., do postele jsme se dostali po 1 hodině - no prostě OTROCI LYŽOVÁNÍ :-)

Výsledky závodu tady.