Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Zpět do kategorie: Aktuality

20.1.2019

Je nedělní ráno a náš klub jede závodit na Pohár Orlichých hor do Českých Petrovic. Musíme si tedy hodně přivstat, protože toto lyžařské středisko je až na hranicích s Polskem, takže z Brna pořádný kus cesty. Skupinka myšáků, kteří trénovali ve Špindlu, to má ještě dál. Místní sjzdovka je velmi mírná, a tak je důležité i dobře namazat. Navíc konkurence se tu schází opět velká, a to nejen co do počtu ale i kvality (tento Pohár jezdí mj. i "horské" děti a těm můžeme my z nížin jen těžko konkurovat :-)).

Bohužel v tomto závodě nedosáhl na vyhlašovaná místa ani jeden náš závodník - a to už se dlouho nestalo :-(. Možná jsme měli i trošku smůly, protože šestá místa nám unikla o "chloupek" ve více kategoriích - Tonička Pantůčková byla 9., Kačka Coufalová 8., Ondra Polák a Tobiáš Keznikl obsadili 7.místa. Potrénujeme a vrátíme se ještě lepší :-)

Výsledky závodu zde.

(RANK)

Nedělní trénink VUT myšáci
28.04.2019 / 28.04.2019

kondiční tréninky žáků budou následovně:

ČTVRTEK 16.00 v Golds Gymu Řečkovicích

nedělní tréninky jsou z důvodu závodní sezóny zrušené, kdyby byla nejaká změna, tak dáme vědět.

Výjezdy myšáků budou probíhat každou středu až do odvolání společně s výjezdy žáků. První výjezd 16.1. 2019. Budeme jezdit buď do Nového města na Moravě, nebo do Hodonína u Kunštátu, místo bude určeno vždy podle sněhových podmínek a možnosti tréninku v branách v emailu nejpozději ve středu ráno jedním z trenérů- Dominik,Tomáš, Petra. Začátek tréninku bude kolem 17 hodiny.

NA TRÉNINKY JE .NUTNÉ PŘIHLÁSIT DĚTI VŽDY DO PONDĚLÍ, DO 20HODIN, aby se trenéři mezi sebou mohli domluvit, kdo pojede.

 

kondiční tréninky myšáků budou následovně:

ČTVRTEK 16.30 v telocničně na špici v Řečkovicích, konec v 17:30

NEDĚLE v telocvičně-Začátek v 17hodin, konec v 18:30, tyto tréninky se konají tehdy, jsou-li vypsány v sekci "kalendář akcí" a je potřeba se přihlásit na webovkách nejpozději v pátek večer. 

katalogy jsou v sekci dokumenty

cenníky byli zaslány mailem

DEADLINY:

5.3. helmy brýle, 8.3 lyžáky a 20.3. ostatní zboží

aktuálni stav je v sekci výsledky (2018/2019)
kontakt

SKI KLUB JUNIOR BRNO z.s.
Palackého třída 186, 61200 Brno
http://www.skiklubjuniorbrno.cz/
IČO: 64331270
předseda

Roman Keznikl tel: 777 069 069
E-mail: rk@rkak.cz