8.10.2017

V neděli 8.10.2017 jsme se zúčastnili posledního přípravného závodu na Vysočine - suchého slalomu ve Velkém Meziřičí, kde se nám podařil opravdu parádní výsledek- z 12 kategorií se nám jich podařilo 5 vyhrát.

Mezi myšačkama pokračovala v závodění Lara a super víkendovou formou potvrdila Violka, když obsadila 1.místo. Na stejném míste se umístnil i Mates Přibyl, takže gratulace oběma. Další první místa jsme obsadili až v nejstarších kategoriích - Jakub Zítka vyhrál kategorii st. žáci, zatím co jeho bratr, Petr Zítka, vyhral kategorii dospělých, open ženy vyhrála Bára.

Další pódiová umístění získali Berťas (2.místo), Kuba Toman (2.místo), kterého chválime za tento závod, a Dominik (2.místo).

Další závody v rámci LPV absolvujeme až na sněhu, takže věříme, že všichni si „vyběhali“ dobré body, na které navážou v zimě.

Podrobnější výsledky zde.