18.1.2019

Tímto závodem začíná Lyžařský pohár Vysočiny na sněhu. V rámci suché přípravy tohoto Poháru jsme vybojovali nejedno parádní umístění a tak věříme, že i v "zimní části" na to navážeme. Šacberk je jako každý rok ve skvělé kondici - připravený na pěkný závod, za což patří díky místnímu oddílu. Dorazili jsme sice v nevelkém počtu závodníků (část myšáckého oddílu trénuje ve Špindlu), ale snad tady i tak promluvíme do výsledkové listiny.

Nejlepší výsledek dosahují ti nejmenší - v obou kategoriích myšáků bereme zlato!!! Emička Lišková mezi děvčaty a Mates Přibyl v klučičí kategorii. Stupně vítězů vybojoval ještě v kategorii staršich žáků Tobiáš Keznikl (3.místo). Jinak jsme tentokrát vyšli medailově naprázdno. Sice nám pár opor týmu chybělo, ale i tak musím konstatovat, že našemu oddílu tento závod příliš nevyšel - snad to příště napravíme. Celkové výsledky závodu zde.

Nedělní trénink VUT myšáci
28.04.2019 / 28.04.2019