1.3.2019

V pátek jsme absolovali finále poháru Vysočiny na našem dobře známém Harusově kopci. Děti se nezalekly těžších podmínek jarního sněhu a dojely si pro skvělá umístění v rámci pohárového závodu i celkového hodnocení. Velký dík patří pořadatelům z Nového Města za parádně udržovanou trať až do vyšších kategorií.

V rámci myšáků si pro 2.místa dojeli naše nejmenší naděje Mates Přibyl a Emička Lišková, oba dva však vyhráli celkové pořadí kategorie myšáků!

V tradičně obrovské konkurenci mezi přípravkou si mezi dívkami dojela pro zlato Tonička Pantůčková, která se i přesto, že jela jen jeden zimní závod poháru, dostala na 4.místo celkového hodnocení. Stříbro bral mezi kluky Berťa Bednář (i celkové 2.místo) a bronzu dosáhl ve skvělé formě jezdící Rameš Sobotka! Skvělých výsledků dosáhli také: Áďa Přibylová (6.místo a celkově taktéž 6.), Oli Polák (5.místo  a celkově 7.), Terka Vřešťálová (9. a celkově 13.místo), Emička Rosi (10. a celkově 16.místo), Vili Hrdová (16. a celkově 33.místo), Kuba Svoboda (7. a celkově 29.místo), Daník Švarc (17., a celkově 28.), oba kluci na první sezonu skvělý výsledek.

V předžačkách si pro 7.místo (a celkově 16.) výbornou jízdou dojela Elča Sobotková a předžácích Venca Pantůček skončil na 2.místě a celkově na desátém.

V mladších žácích dojel 5. Kuba Toman, a celkově obsadil skvělé 3.místo, v OPEN zvítězila Val Steinhauserová, celkově se umístila v poháru na 4.místě.

Všem patří velká gratulace!

(DK)

letní soustředění