28-31.3.2019

Jako každý rok jsme lyžařskou sezónu ukončili v rakouském Zauchensee,  a to 2 dny tréninku, po kterých následovaly 2 dny mezinárodních závodů Kidscup, kterých se zúčastnilo přes 900 dětí z celé Evropy.

Letos byly skutečně kvalitní podmínky pro trénink, tolik sněhu jsme v Zauchensee na konci března už dlouho nezažili, konečně se nám taky podařilo trénovat v tréninkovém centru ( tuto sezónu tam bylo jednou málo sněhu a po druhé zas moc sněhu).  V sobotu se konal skicross a v neděli obřák.

Nejlepší umístění se podařilo Antonii Pantůčkové, fantastické 2.místo v obřáku a 4.místo v skicrossu. Nesmíme však zapomenout na skvělé 5.místo Kačky Coufalové v obřáku – poprvé se někdo z našeho oddílu umístil na stupních i v starších kategoriích :)

Mezi další hezká umístění patří také 7.místo Kačky, 21.místo Ramešáka, 23.místo Berťase a 16.místo Kuby Tomana ve skicrossu. V obřáku se nejlíp vzhledem k počtu soupeřů v kategorii umístili Rameš (20.místo),  Berťas ( 27.místo) a Kuba Toman ( opět 16.místo).

Letos jsme měli zatím největší účast na těchto závodech – 15 dětí oba dva dny, co už je hodně dobrá účast. Závodní lyžařskou sezónu jsme tímto zakončili a těšíme se na další sezónu 2019/20.

Nedělní trénink VUT myšáci
28.04.2019 / 28.04.2019