14.10.2017

Máme za sebou další závod JMLP, a to v přespolním běhu, který pořádal náš klub v Brně, v parku na Kraví Hoře. Organizátorství tohoto závodu na nás "padlo" na poslední chvíli, přesto jsme závod díky obětavým rodičům kteří tvoří již zkušený tým zvládli v rekordně krátkém čase a nebojím se říct na jedničku :-). Za to patří všem co pomáhali obrovké DÍKY.

Taktéž se nám závod podařil výborně i co do sportovních výkonů a výsledků. Z 12ti vypsaných kategorií jsme vyhráli celou polovinu! Výkon dne a velkou pochvalu si tentokráte zaslouží Tobiáš Keznikl a Kačka Coufalová, kteří suverenně dominovali v kategoriích mladšich  žáků/žaček. Parádní výkon a vítězství si ze závodu trochu již tradičně odnesla Tonička Pantůčková a Violka Hrdová.

Kompletní přehled našich závodníků, kteří se umístili na stupních vítězů:

1.místo - Violka Hrdová, Tonička Pantůčková, Katka Coufalová, Tobiáš Keznikl, Valentina Steinhauserová, Barbara Míková

2.místo - Ema Rosi, Bertík Bednář, Dominik Keznikl

3.místo - Cilka Pupišíková

VŠEM VELKÁ GRATULACE

Celkové výsledky závodu si můžete prohlédnout zde.