2.3.2018

Opět po roce pořádá náš oddíl závod v rámci JMLP - tentokrát jsme si domluvili kopec v Novém Městě na Moravě. Za toto "zázemí" můžeme děkovat rodině Zítkové a taky místnímu trenérovi Tomáši Pojezdnému. Přípravu závodu nepodceňujme a pod motem "Náš závod bude opět nejlepší - nato vemte jed" (Roman Sobotka st.) děláme pro organizátorský úspěch maximum - sháníme finance pro zajištění cen do soutěže, mnozí rodičové posílají finanční příspěvek (velký dík!), promýšlíme každý detail. V den závodu vše připraveno, náš tým funguje na jedničku :-).

No a samotný závod - věříme, že se závodníkům líbil. Pista super, skvělé výkony závodníků a díky sponzorům (rodiče, ČUS, Dres.cz, Head atd.), kterým patří velký dík, máme opravdu hodnotné ceny do soutěže a to doslova pro každého lyžaře, který závodil. Výsledky závodu zde. Dnešní bilance našeho oddílu 4-6-1 je skvělá:-), vítězové kategorií jsou Tonička Pantůčková, Kuba Zítka, Bára Míková a Peťa Zítka, druhá místa obsadili Vili Hrdová, Mates Přibyl, Tobiáš Keznikl, Val Steinhauserová, David Hrbáč a Klára Pekárková, na bronzovém stupínku skončil Kuba Toman. Zítra, v sobotu pokračuje JMLP finálovým závodem ve Velkém Meziřící. Tak rychle domů, připravit lyže, ať zítra opět uspějeme :-)

Trénink Myšáci
21.06.2018 / 21.06.2018
Letní soustředění
27.08.2018 / 31.08.2018

na kolech, sraz v 16.30 v Medlánkách na letišti 9 (u hospody), trénink bude cca 2hod

Od 5.4. 2018 kondiční tréninky podle počasí venku nebo v tělocvičně u pana Přibyla! Informace o konání tréninku se dozvíte vždy dopředu mailem.

Středeční výjezdy nám tímto končí!

aktuálni stav je v sekci výsledky (2017/2018)