25.2.2018

Do Hlinska se vracíme po týdnu - tentokrát na místním parádním svahu pokračuje JMLP. Po více než dvouhodinovém přesunu ze závodů z Karlova přijíždíme do Hlinska cca 15 minut po startu prvního závodníka. Myšáci a děti ze žákovského týmu, které vzhledem k věku nemohly startovat na UKZ, nás již s nafasovanými startovními čísly čekají pod svahem. Prohlídku nestíháme (skončila před hodinou), trať obhlédnéme při jízdě vlekem nahoru, pár rad od těch kteří na prohlídce byli a jdeme nato.

V závodě se nám opět daří - medailová bilance 5-2-1 - znamená, že jsme nejůspěšnější oddíl. Vítězství v jednotlivých kategoriích vybojovali Tonička Pantůčková (zajela super čas), Kuba Toman, David Hrbáč, Bára Míková a Petr Zítka. Druzí skončili Tobiáš Keznikl a Valentina Steinhauserová, bronzovou medaili získala Kačka Coufalová. Za pochvalu stojí i 4.místo Olíka Poláka a 5.místa Kláry Pekárkové, Vašíka Pantůčka a Matouše Poláka - který ze závoděním teprve začíná. Parádní výsledek také zaznameli v soutěži rodinných týmů - kategorie family - Kuba a Iri Tomanovi, kdy skončili na stříbrné pozici. Vysledky zde.

Tak přes týden opět natrénovat a další víkend nás čekají další 3 závody. Už teď se těšíme :-)

Trénink Myšáci
21.06.2018 / 21.06.2018
Letní soustředění
27.08.2018 / 31.08.2018

na kolech, sraz v 16.30 v Medlánkách na letišti 9 (u hospody), trénink bude cca 2hod

Od 5.4. 2018 kondiční tréninky podle počasí venku nebo v tělocvičně u pana Přibyla! Informace o konání tréninku se dozvíte vždy dopředu mailem.

Středeční výjezdy nám tímto končí!

aktuálni stav je v sekci výsledky (2017/2018)