4.-5.3.2017

Tento víkend se Dominik Keznikl zúčastnil FISových závodů na Slovensku, konkrétně se jednalo o Velkou cenu Slovenska pořádanou na Štrbském Plese. Super výsledek si zajel v sobotním GS, kde v 1. Kole startoval s posledním číslem (nemá ještě vyjeté potřebné body) a málem se mu podařil husarský kousek - 14 setin mu chybělo k tomu, aby do druhého kola startoval při otáčení první třicítky jako první :-). I tak 31. místo bylo velký úspěch. V druhém kole už to bylo dle jeho slov o fous horší, ale i tak se posunul na 29.místo (dojelo 41 závodníků) a hlavně si vyjel super body 133,07 b.!!! V nedělním slalomu, kde už má vyjeté body, bohužel nedojel do cíle druhého kola, ale i tak může být se svými výsledky z posledních dnů spokojen.

Nedělní trénink VUT myšáci
28.04.2019 / 28.04.2019