20-21.1.2018

S třemi juniory jsme se vydali vyzkoušet FIS-ové závody v Peci pod Sněžkou. Obřáková trať byla dlouhá a náročná. Počasí nám moc nepřálo a téměř celý víkend sněžilo a byla zima. Klárce se jako jediné podařilo dokončit oba dva závody a získala svoje první body v obřáku. Dominikovi sa nepovedl první den když nedokončil, zato druhý den dojel na slušném 49.místě a taky se mu podařilo si zlepšit svoje fisové body. Peťovi se naopak povedl spíše první den, i když ztratil hůlku v průběhu jízdy, a vyjel si hezkých 137bodů, dobrý výsledek na první dokončený FISový závod - ještě jeden dokončit a bude to dobrý začátek. Všichni si vyzkoušeli jaké je to jet minutový obřák a uvidíme co ukážou na dalších závodech.

V nedaleké Rokytnici n. Jizerou si Kuba Zítka v rámci přípravy na Olympiádu dětí a mládeže okusil RKZ. Počasí jim bohužel nepřálo a tak se sobotní závod zrušil. V neděli se Kuba umístil na slušném 11.místě v obřáku v starších žácích.

Výsledky naleznete zde