15-18.3.2018

Zatímco žáci bojovali na Mistrovství ČR v Koutech o nejlepší umístění, junioři Klárka, Dominik a Peťa bojovali o zlepšení FISových bodů v Albrechticích v Jizerských horách s nejlepšími z Česka- Berndtem, Forejtekem a Kotzmannem.

Obřáky- Vzhledem k tomu, že všichni tři stáli na FISových obřačkách po dlouhé době, tak žádná očekávaní na první závod ve čtvrtek nebyla, přesto Petr mile překvapil když si vyjel super 118b (zejména v jarních podmínkách) a Klárka si taky vyjela svoje nejlepší body- 210. Zatímco ve čtvrtek bylo hezké jarní počasí, v pátek ukázaly Albrechtice svoji pravou tvář, když celý den pršelo a našim členům se dařilo už méňe - Klárka a Dominik bohužel nedojeli a Peťa si na chvilku lehl na zem, avšak rychle se zvedl a dojel s menším odstupem do cíle. Závodů se zúčastnila taky další členka oddílu- Terka Zahálková a v pátek v obřáku obsadila „bomba“ 3. místo.

Slalomy - v sobotu jsme se vzbudili do zasněžené zimní krajiny s teplotami kolem – 8C, co znamenalo, že pista super držela i pro vyšší startovní čísla na rozdíl od předcházejících dnů. Oba Slalomy měly přibližně 60 branek a patřily k těm nejtěžším a nejdelším v Česku.  Klárce trať jako mnoha dalším holkám nesedla a bohužel nedojela, avšak patřila k většině - ze 49 holek dojelo do cíle jen 18. U chlapů byla bilance podobná- ze 71 dojelo jen 34 a mezi ty úspěšnější patřil i Dominik, když zvládl zákeřnou trať.

Podrobnější výsledky zde.

Letní soustředění
27.08.2018 / 31.08.2018

Ve ctvrtek trenink zaku nebude. Vsem prejeme hezky prazdniny.

Od 5.4. 2018 kondiční tréninky podle počasí venku nebo v tělocvičně u pana Přibyla! Informace o konání tréninku se dozvíte vždy dopředu mailem.

Středeční výjezdy nám tímto končí!

aktuálni stav je v sekci výsledky (2017/2018)