7.10.2018

Po včerejším závodě JMLP zajíždíme tentokrát k "sousedům" na Vysočinu, kde ve Velkém Meziříčí pořádá místní oddíl tradiční suchý slalom zařazený do LPV. Po včerejším úspěšném závodu se děti chtějí prosadit i ve větší konkurenci, kterou tento závod nabízí. A daří se to skvěle - 15 startujicich z naseho oddilu si odvazi 10 medaili a s bilanci 5-1-4  jsme nejuspesnejsi klub!!! To jsme ještě pár našich "es" nedovezli, deti zaslouzi velkou pochvalu. Jelikož se jedná o poslední přípravný závod LPV loučíme se s kamarády z Vysočiny na pár měsíců a už se těšíme na únor, kdy se potkáme  na (snad)zasněžených kopcích.

Výsledky zavodu zde.