6.10.2018

Tento víkend pokračujeme dalšími ze série našich pohárových závodů. V sobotu je na programu suchý slalom v rámci JMLP, pořádaný v Kohoutovicích zdejším domácím oddílem FreeskiAcademy Brno.

Náš oddíl měl opět početné zastoupení na bedně, obzvláště mladší kategorie ukázaly svoji skvělou formu a dominanci v této soutěži. Celkově se od nás na start postavilo 18 závodníků. Pochvalu dne si vynikajícím časem v nabité konkurenci kategorie přípravka kluci vysloužil Berťa Bednář, který si suverénně doběhl pro první místo. Další umístění na nejvyšším stupínku obsadili: Áďa Přibylová v kategorii přípravka dívky a Valentina Steinhauserová v open ženy. Na druhém místě skončili Ema Lišková, Mates Přibyl a Tobiáš Keznikl a bronz brali Terka Vřešťálová a Dominik Keznikl. Všem patří velká pochvala. Podrobnější výsledky naleznete zde.

(DK)