A co masters SKI KLUBu JUNIOR ?

Samozřejmě nespí a nezahálí. Po bolestivém soustředění na Kitzsteinhornu pokračuje, zatím osamocený Boris Daněk, metodou - trénování pomocí závodů. Zpočátku slibná sezóna: 3. místo OS  a 2. místo SL obojí na pohárovém závodu SKI Serie Masters České republiky ve Vrbně p. Prad. zatím dále nebyla korunována většími úspěchy. Nicméně následovaly závody:

- Kamenec, Jablonec n.Jiz SKI SERIE MASTERS: SG - 6. místo, OS - 5.místo, SL - 4.místo

- Štrbské Pleso Solisko FIS MASTERS World Cup: SL, OS

- Pec p. Sněž. Javor FIS MASTERS World Cup: SL, OS

Nutno podotknout, že v Masters je jistou výhodou menší počet účastníků a větší počet kategorií než v klasických FIS závodech pro "děti a mládež", takže na medaile občas lze i dosáhnout :-). Na FIS WC mezinárodní konkurence, logicky, přitvrdila, a tak se umístění pohybovalo spíše ve 3/4 startovního pole. I tak byly mezinárodní i české závody tradičně perfektně připraveny a je radost si je zajet ! Sezóna ještě nekončí a i cíl na příští rok je jasný: jezdit i druhá kola bez prášků na tišení bolesti!

Skol !

(BD)