Dlouholetá členka našeho oddílu, Tereza Zahálková se stala vítězkou Českého poháru v alpských disciplínách, celosezónní soutěže ve FIS závodech v ČR.  O prvenství bojovala do poslední chvíle a nakonec se ji podařilo vyhrát o 39 bodů před Anetou Vetrovou (SA Špindl) a 45 bodů před Ivou Křížovou (LK Ski Zlín Charvátová). Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo v rámci Mistrovství ČR ve Špindlově mlýně 24.3.2018.

Toto vítězství si Terka zasloužila za ty dlouhé roky, které věnovala lyžování, za všechna ta ranní vstávání, tisíce najezděných tyčí, stovky hodin strávených v aute na cestě za tréninkem.

Mezi muži vyhrál český reprezentant Ondřej Berndt, na 2.místě se umístil další reprezentant Filip Forejtek a 3. byl Martin Štepán.

Terka své vítěztví komentovala následovně: „Když už probíhalo vyhlášení, tak mi začalo docházet, že by to mohlo vyjít nejlíp. A to hlavně proto, že přijel můj táta a ten by asi jen tak nepřijel. Překvapená jsem byla hodně. Strašně mě to potěšilo a je to taková odměna nejen za tuto sezónu, ale za všechny. Je to můj největší úspěch. Pořád mám pocit, že to hodně lidí vnímá, že to jsou jen posbírané body, že jsem prostě ty závody jen objela, ale takových tam bylo víc, co je v uvozovkách jen objelo. A já jsem přesvědčena, že bez dostatečně kvalitních výsledků a pár povedených závodů bych to nemohla vyhrát, takže to bylo docela zasloužený.“ Kterého výsledku si v letošní sezóně váží vítězka nejvíc? „Třetího místa z Albrechtic v obřáku, kdy jsem si vyjela i své nejlepší body.“

Doufáme, že Terka v budoucnosti naváže na tento skvělý výsledek a budeme o ni ještě slyšet v rámci českého lyžování.

Více info o celkových výsledcích zde.

Vyhlášení LPV
27.04.2018 / 27.04.2018
Posezónní ledovec
28.04.2018 / 02.05.2018
Letní soustředění
27.08.2018 / 31.08.2018

Od 5.4. 2018 kondiční tréninky podle počasí venku nebo v tělocvičně u pana Přibyla! Informace o konání tréninku se dozvíte vždy dopředu mailem.

Středeční výjezdy nám tímto končí!

aktuálni stav je v sekci výsledky (2017/2018)