Zpět do kategorie: Aktuality
4.-5.3.2017
Tento víkend přinesl finále "našeho domovského" Jihomoravského lyžařského poháru, což zejména pro myšáky bylo vyvrcholení sezóny. Pro většinu oddílu začala víkendová anabáze již v pátek přesunem do Karlova pod Pradědem, kde se finálový závod konal. Na večerním lyžování si chtěly děti omrknout kopec, ale v cukru co vzdáleně připomínal sníh se vážně lyžovat nedalo (přes den byly teploty více jak 10 C) - no a tato situace také přinutila pořádající oddíl ke změně kopce- takže se nakonec jelo na Olomoučáku, kde bývají podmínky přece jen lepší. V samotném závodě zaslouží největší pochvalu děti z přípravky- Vašík Pantůček si vyjel své první velké vítězství, Emička Rosi parádně zabojovala o celkové umístění a největším překvapením bylo třetí místo Olika Poláka!!! Výsledky tohoto závodu naleznete zde a spousty fotek ve fotogalerii.
Letošní ročník JMLP byl pro náš oddíl obzvláště úspěšný, ze 72 vyhlašovaných umístění (1.-6.místo v každé kategorii) jsme jich vyjeli 19, ještě statisticky lépe vychází počet pódiových umístění z 36 jich máme 13, no a hlavně máme 4 celkové vítěze z 12, přičemž jsme opanovali nejmladší a nejstarší kategorie :-). Celkem se z našeho klubu závodů JMLP letos zúčastnilo 34 lyžařů- a kteří byli ti nejúspěšnější?
1.místo - Tonička Pantůčková, Mates Toman, Bára Míková a Dominik Keznikl
2.místo - Violka Hrdová, Romča Sobotka, Ondra Polák a Lea Bělehrádková
3.místo - Ema Rosi, Venda Pantůček, Kuba Toman, Nina Hrdová a David Hrbáč
4.místo - Áďa Přibylová, Oli Polák a Tobiáš Keznikl
5.místo - Cilka a Hyňďa Pupišíci
6.místo - Bertík Bednář
My trenéři máme velkou radost, ale stále je na čem pracovat - tak hurá makat ať jsme příští rok ještě lepší :-) Celkové pohárové výsledky lze shlédnout zde.
No a v neděli jsme již opět na jiném kopci - tentokrát ve Velkém Meziříčí, kde pokračuje dalším závodem Pohár Vysočiny. Tentokrát si titul nejlepší výkon zaslouží Tonička Pantůčková, která již "tradičně" nenašla žádnou přemožitelku a suverénně vyhrála kategorii myšáci-holky. První místo si vyjela ještě Bára Míková a Ondra Polák byl třetí. Další výsledky jsou tady.
(RANK)

kondiční tréninky žáků budou následovně:

ČTVRTEK 16.30-18.00 v areálu VUT Pod Palackého vrchem

NEDĚLE začátek cca 17.30- 19.00, místo dle domluvy

kondiční tréninky myšáků budou následovně:

ČTVRTEK 16.30-18.00 na VUT (Palačáku).

NEDĚLE na VUT -Začátek v 17hodin, konec v 18:30, tyto tréninky se konají tehdy, jsou-li vypsány v sekci "kalendář akcí" a je potřeba se přihlásit na webovkách nejpozději v pátek večer.